۱۳۹۶ شهریور ۲۴, جمعه

پیوندتان مبارک.....


گل آرایی ماشین عروس بی نظیر بود، آنقدری که می شد به جرات گفت هشتاد درصد مسافران داخل اتومبیل های در حال حرکت بزرگراه نیایش سابق و هاشمی رفسنجانی فعلی سرهاشان چرخیده بود به سمت آن 2017 BMW نقره ای .

از پنجره ی 206 آلبالویی براقی که چند قدم جلوتر از ماشین عروس پیش می رفت پسرک جوانی با دوربینی فوق حرفه ای آویزان بود و در آن ترافیک عصرگاهی بزرگراه نیایش سابق و هاشمی رفسنجانی فعلی چنان به کمرش پیچ و تاب می داد و زاویه ی دیدش را می گرداند که بی شک هیچ نقطه ی کوری در هیچ کجای این وصلت فرخنده از نظرها دور نمی ماند.

دو PORSCHE ی سفید و سیاه از چپ و راست این عروس و داماد خوشبخت را مشایعت می کردند در هیاهوی  بزرگراه نیایش سابق و هاشمی رفسنجانی فعلی ، سیاه سمت عروس سفید پوش و سفید سمت داماد سیاه پوش .

و در تمام طول مسیر، سرِعروس خانوم خم بود داخل گوشی ROSE GOLD پلاسش روی پروفایل کسی توی TELEGRAM اش و گوشه ی چشم داماد خیره مانده بود به عکس جدید دختر آلاگارسونی در صفحه ی INSTAGRAM اش در آن شلوغی بزرگراه نیایش سابق و هاشمی رفسنجانی فعلی.


حیف که بوق ماشین های پشت سر و ظرفیت محدود گوشی نوکیای فکسنی ام مجال گرفتن حتی یک عکس ناقابل را به من نداد از کاروانی چنین باشکوه و دیدبه و کبکبه که در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش سابق و هاشمی رفسنجانی فعلی می رفت به سمت سرنوشت ......
ارسال یک نظر